دسته‌ها
حلیمه سرحانی کنه

حلیمه سرحانی

نام حلیمه سرحانی یا مامازار حلیمه سرحانی همیشه بر سر زبان بومیان جنوب ایران بوده است.

حلیمه سرحانی با نام کامل “حلیمه سرحانی کنه” و اهل خرمشهر در استان خوزستان است.

چهار دلیل عمده سبب شهرت بیشمار این شخص در ایران بوده است که عبارتند از:

جهت ادامه این مقاله بر روی نوشته ” حلیمه سرحانی ” کلیک نمایید

  • در گذشت بابازار ایران ملاعبد فیهانی (استاد حلیمه سرحانی)
  • گسترش فضای مجازی و شبکهای اجتماعی
  • تهیه یک فیلم مستند توسط شبکه BBC انگلیس و مصاحبه با حلیمه سرحانی کنهء
  • حجم رضایت شفایافتگان از مراسم زار و نتایج مثبت طلسمات آنها

ابتدای معرفی مامازار حلیمه سرحانی باید این را عنوان کرد که این شخص یک درمانگر سنتی با استفاده از موسیقی و دود دادن بخورات خاص برای درمان بیماران است.

اما رفته رفته روند تغیر کرد و با فراگیر شدن فضای مجازی ، فاصله ها کوتاه تر شد و آموزش و مشاوره در ضمینه های درمانی و جن زدگی به واسطه ایشان در سراسر دنیا در بین شبکه های مجازی فارسی زبان انتشار یافت.

شهرتی روز افزون به واسطه طلسماتی که باعث تحکیم بنیان خانواده و ایجاد صلح و محبت در بین افراد میشد.

در مطلب “موسیقی زار” که در دانشنامه ویکیپدیا موجود است حلیمه سرحانی را با سمت مامازار خرمشهر و نقش مکمل در کنار دست بابازار (ملاعبدفیهانی رحمته الله علیه) معرفی مینماید که در مراحل درمانی جن زدگی یا هوازدگی با انجام مراسمی خاص و دود دادن بخوراتی مخصوص اقدام به درمان اشخاص مینماید.

غلامحسین ساعدی در “کتاب اهل هوا” به نقش و جایگاه این فرد در تسخیر و خروج جن از بدن بیماران میپردازد،در این کتاب ارتباط و تسلط مامای زار جنوب بر جنیان و ایجاد و ساخت طلسمات قدرتمند با ریشه های آفریقایی و ساحلی را بررسی مینماید.

به سبب حجم بالای تسخیر و شفای جن زدگان ، مامازار حلیمه سرحانی را مادر تسخیر جنیان یا ماما زار مشایخ جن جنوب مینامند که البته پیش از آن هم بابازار ملاعبد فیهانی صاحب آن جایگاه بوده است.

در میان عرصه تکنولژی و اینترنت هم کانال تلگرامی حلیمه سرحانی شکل گرفت و شروع به مشاوره و گسترش فعالیت خویش در بین شبکهای اجتماعی فارسی زبانان نمود.

در ابتدا این آموزشها به مذاق برخی دعانویسان صبی و یهودی خوش نیامد چون با این سطح از آموزش درواقع بساط درآمدی این افراد کساد میشد.

که البته به سرعت این کانال و آموزشهای آن در دریای بیکران فضای مجازی محو شد و ده ها و صدها کانال و سایت جعلی بنام حلیمه سرحانی ایجاد گردید.

البته ما آدرس و لینک ورود به کانال اصلی حلیمه سرحانی را در این مقاله ذکر خواهیم کرد تا چراغ راهی در دست مخاطبین همیشگی ما باشد.

نحوه ی آموزش طلسم در کانال تلگرامی ایشان بر پایه ی آموزش سریع و آسان است،به نحوی که یک شخص آماتور و ابتدایی هم بتواند از آن استفاده و طلسمات درون آن را اجرا کند.

در پایین صفحه لینک ورود به کانال تلگرامی حلیمه سرحانی اصلی قرار داده شده است

طلسمات کانال حلیمه سرحانی

روند ویرایش محسوسی در طلسمات کانال حلیمه سرحانی وجود دارد که این روند به سمت ساده تر شدن مفاهیم آموزشی و استفاده از اشکال گرافیکی برای درک بهتر طلسمات است.

در ویرایش هایی جدید، ” کانال حلیمه سرحانی کنهء ” به سمتی درحال پیشروی است که طلسماتی با مفهوم تکمیل و استحکام بنیان خانواده و مبارزه با طلاق و جدایی و افزایش روند محبتی و ازدواج در بین طلسم ها و دعاها مشاهده میشود.

در کانال حلیمه سرحانی خبری از طلسم های سیاهی و نابودی دشمن و طلسمات مرگ دشمن و طلسم هایی از دسته و قبیل مرگ و نابودی دیده نمیشود و میتوان گفت روندی محبتی و صلح طلبانه را دنبال میکند.

در مقاله ویکیپدیا با موضوع ” موسیقی زار>>نحوه برگزاری آیین زار و نقش موسیقی : بر این موضوع تاکید شده است که رویکرد مامازار حلیمه سرحانی کنهء بر این اصل استوار است که مفاهیم و ارزشهای دینی و اسلامی را در ترکیبات شفابخش و معجزه آسای خود جای دهد.شاید اولین و تنها شخص در این درجه از علوم غریبه باشد که مجوز مصاحبه و فیلمبرداری از مراسم زار را صادر کرده باشد،والبته با محدودیتهای شدید.

مقاله موسیقی زار در دانشنامه ویکیپدیا ثبت جهانی شده است و میتوان گفت که یکی از جالبترین مقالات پیرامون شناخت عملکرد بابازار و مامازار در درمانگری از راه علوم غریبه است.

طلسم محبت کانال حلیمه سرحانی

شاید بتوان به جرئت گفت که یکی از بزرگترین و معروف ترین طلسمهای موجود در کانال ایشان ،طلسم محبت معروفی با نام طلسم محبت با ماهی و بخور زار است که تا قبل از این از رازهای مهم دعانویسی یهودیان و پس از آن در دعانویسی صبی از آن استفاده میشده است.

طلسم محبت ماهی حلیمه سرحانی که در چندین روش آموزش داده شده است یکی از قدمهای مهم این کانال در راستای فرهنگی و تحکیم بنیان خانواده ها و ایجاد محبت و صلح در بین افراد است.

البته نباید از این موضوع چشم پوشی کرد که ملاعبدفیهانی(بابازار ایران) در دوران حیاط خویش هم همواره به آموزش و نشر طلسم محبت با ماهی تاکید داشت ، اما نبود امکانات و زیرساختهای ارتباطی و اینترنت در کشور باعث عدم انتشار این مفاهیم از سوی شد.

طلسم محبت با ماهی که در کانال حلیمه سرحانی موجود است و و در نهایت کیفیت خود با بخور زار بیست موکل و بخور بحری انجام میشود و چندین روش اجرای آن در کانال این بزرگوار موجود است.

برای مطالعه و چگونگی ماهیت بخور زار و بخور بحری میتوان به مقالات موجود در دانشنامه ویکیپدیا مراجعه کرد.

طلسم فراق کانال حلیمه سرحانی

در آموزشهای و ویرایش جدید کانال حلیمه سرحانی تنها یک نمونه طلسم فراق مشاهده میشود که در توضیحات آن هم بیان شده است که هدف از آموزش این طلسم جلوگیری از عشق حرام و یا بریدن قدم عشق ناخواسته به زندگیهای مشترک است.

درواقع این طلسم با تمامی ماهیت طلسمات درون کانال فرق دارد و هدف از آموزش آن هموار کردن مسیر زندگی برای یک رابطه بهتر است.

در طلسم فراق مانند هر طلسم جدایی و فراق دیگر بر پایه ی یهودی و یا صبی ، از بخور سرخ برای موکل طلسم استفاده شده است که در صورت انجام و بسته شدن طلسم نتیجه ای با درصد ضریب ۱۰۰ را سبب میشود.در ویرایش قبلی کانال مدلهای دیگری از طلسم فراق وجود داشت که بنا به نظر مامازار و ادمین های کانال حذف شدند و تنها یک طلسم که از همه موثر تر و رضایت بخش تر بوده است را جایگزین کردند.

کانال های جعلی و افراد کلاهبرداری را که با نام حلیمه سرحانی فعالیت میکنند را بشناسیم

همیشه در کنار هر موفقیت و رسیدن به شخصیت و اعتبار ، باید در نظر داشت که عده ای افراد سودجو و کلاهبردار هم در کمین خواهند بود.

با گسترش فضای مجازی و وحضور مامازار سرحانی  در این فضا و پیدایش محبان و طرفداران ایشان ، رفته رفته کانال ها و سایتهایی پیدا شدند که خود را منصوب به این شخیصت معرفی میکردند و با دریافت وجوهاتی از مردم اقدام به کلاهبرداری با روش های مختلف مینمودند و در حال حاضر هم برخی از آنان درحال فعالیت هستند.

ما صفحه ای را با عنوان معرفی دعانویسان کلاهبردار ایجاد کردیم تا با ارسال سند و مدرک از سوی مردم و نحوه فریب اشخاص بتوانیم قدمی مفید در راستای بهبود فضای مجازی داشته باشیم.

طلسم حلیمه سرحانی

👈 کانال های جعلی همیشه با دروغ و ترفندی شماره حسابی غیر از شماره حساب حلیمه سرحانی کنهء را معرفی میکنند👉

در نظرات این بخش (پایین صفحه) حتما شرکت کنید و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید 👇

*قبل کلیک روی دایره قرمز رنگ(تلگرام مامازار سرحانی) فیل تر ش ک ن خود را روشن نمایید

لینک ورود به کانال تلگرامی حلیمه سرحانی

*آدرس تلگرامی ورد به کانال حلیمه سرحانی : [email protected] 

در صورت خرابی لینک های بالا از لینک مستقیم زیر استفاده نمایید: کانال حلیمه سرحانی

187 دیدگاه دربارهٔ «حلیمه سرحانی»

سلام.
من امروز طلسم محبت ماهی رو انجام دادم و تا پنجشنبه ادامه داره تا کامل بشه.
بشدت دلهره دارم و امیدوارم جوابش عالی باشه
واسم دعا کنید لطفا

سلام
شما که گفتید ادمین ها برای متغیر ها پولی دریافت نمیکنند و کاملا رایگان هست!!
حتی توی کانال هم نوشتن متغیر هارو رایگان در اختیار میذارن؟؟؟

من به عنوان نویسنده این مقاله از طریق مخاطبین سایتم متوجه شدم که مراجعین به کانال خانم سرحانی برای محاسبه متغیر باید مبلغ ۱۵ هزارتومان پرداخت کنند و پیگیر این موضوع شدم تا با چت با ادمینهای خانم سرحانی از قول ادمینها به دولیل برای دریافت این وجه ناچیز رسیدیم:
*دلیل اول: در زمان رایگان بودن محاسبه متغیر،مراجعین کانال بدون نیاز اقدام به ثبت محاسبه متغیر برای چندین طلسم میکردند که بقول ادمین کانال که میگفت محال بود یک مراجعه کننده کمتر از چهار یا پنج متغیر درخواست کند.درحالی که اکنون که محاسبه پولی هست مخاطبین فقط متغیر آن طلسمی را درخواست محاسبه میدهند که واقعا به آن احتیاج دارند.محاسبه متغیر برای ادمینها زمانبر و دشوار است و سرعت پاسخگویی به بقیه را کم میکند و حق بقیه در صف طولانی انتظار زایل میشود

*دلیل دوم: کانالهایی و سایتهایی بودند که خودشان را بجای کانال اصلی حلیمه سرحانی جا میزدند و در این راستا سودجویی هایی صورت میگرفت.اما با این روش که مخاطب مبلغی را مستقیم به کارتی بنام خانم حلیمه سرحانی میزند به وضوح مشخص میشود که کانال واقعی است یا فیک و جعلی است.

پاسخ

سلام ببخشید من میخوام یکی از طلسم ها رو قصد دارم انجام بدم اما راستش یک کم میترسم! یه جایی تو کانال نوشته بود که با موکل عهد میبندیم که طی روزهای سوزاندنی بهش باج بدیم, من با خودم فکر کردم اگه موکل بعد از پایان تموم شدن انجام طلسم باز هم توقع داشته باشه بخور دریافت کنه و بیاد سراغمون چی :((( نمیدونم چجوری اعتماد کنم …

توضیحات داخل کانال برای من کمی نامفهوم بود،زمان پاسخگویی به سوالات من هم زیاد بود و خیلی وقت از من گرفت.
درکل راضی هستم و در نهایت نتیجه خوبی داد.خدا خیرشون بده که تا الان رایگان موندن

سلام ادمین جان یه سوال دارم ازتون البته نمیدونم جوابش رو بدونید یا نه ولی مجبور شدم اینجا بپرسم. میخواستم ببینم این طلسم قفل شهوت برای قفل کردن طرف نسبت به یک شخص خاصه یا نسبت به همه؟؟

البته که این سوال رو باید از ادمینهای کانال خانم سرحانی بپرسید.
ولی با توجه به آگاهی نسبی ما باید خدمتون عرض کنم که طلسم قفل شهوت اگر از نمونه دو اسم باشد،مثلا اسم زن و شوهر،در این صورت چشم و قلب و نظر مرد نسبت به زن خود فعال شده و دیگر عاشق و شیفته ی هیچکس جز همسیر خویش نمیشود.عموما اگر با کسی غیر از همسر خود هم رابطه داشته باشد این رابطه را قطع میکند.

پاسخ

معطلی زیاد داره،دستشون درد نکنه ولی اگر کسی واقعا عجله داشته باشه اصلا نمیشه.باید کلی وقت صرف متغیر و جواب ادمینها کنیم.همینش عذاب آوره

خدا عمرش بده البته بیشتر برای کارهای وصل و رفع مشکلات زناشویی دعا و طلسم میذارن.قبلا داخل کانال خانم سرحانی طلسمهای بیشتری بود ولی بعضی از اون ها رو حذف کردن.
چرا؟

قبلا هم ما پیگیر این مسئله بودیم ولی در یک پاسخ کلی این چنین گفتند که: فقط طلسم هایی رو در کانال قرار دادیم که نتیجه و بازخور آن ها نزدیک به ۱۰۰درصد بوده است.
یعنی یه جورایی طلسمهای دست چین شده و موفقیت آمیز رو قرار دادن

پاسخ

سلام خدمت ادمین عزیز برای فال گرفتم و اطلاع از اینکه زار دارم یا خیر چکار کنم لطفا راهنماییم کنید

ادمینهای کانال خانم سرحانی موضوع زار داشتن یا نداشتن شما را باید بررسی کنند.ما فقط سایت معرف هستم.

پاسخ

مابین این همه دعانویس پولپرست و صدها راه برای فریب اینکه یک نفر با این نیت صاف پیدا بشه و حاضر باشه اینقدر راحت تجربیات خودش رو رایگان در اختیار مردم قرار بده واقعا جای تجلیل داره.من تجربه ای از کانال حلیمه سرحانی ندارم اما از آشنایان ما کسی بوده که برای جذب و سر به راه کردن همسرش از طلسم محبت با ماهی و طلسم قفل شهوت استفاده کرده بوده و راضی بوده. من هم قصد انجام طلسم بخت گشایی و بطلان سحر رو دارم و دقایقی پیش با ادمینهای خانم سرحانی مشاوره کردم و الان کامل توجیه هستم.انشالله که به لطف خدا جواب بگیرم و به مراد دلم برسم

سلام عزیزم یه سوال دارم ازت میخواستم ببینم این طلسم قفل شهوت برای قفل کردن طرف نسبت به یک شخص خاصه یا نسبت به همه؟؟ ممنون میشم ازش بپرسید خیلی کارم واجبه.

من فکر کنم شما اشتباه متوجه شدید. من با یک مثال توضیح میدم. مثلا مردی مدام با زن های مختلف در ارتباط است و نسبت به زن خود بی توجه است. در این حین اگر طلسم فقل شهوتی نوشته شود که در آن اسم زن و شوهرش باشد،در این هنگام مرد بطور کامل عاشق و شیفته همسر خودش میشود و از تمام زن های دیگر چشم میپوشد.
اگر منظور شما این است که مثلا مردی با یک زن خاص در ارتباط است و میخواهید فقط از آن زن خاص دور شود و جدا شود،در این هنگام باید طلسم فراق بنویسید.در طلسم فراق عموما جای دو اسم وجود دارد و پس از انجام طلسم فراق،آن دو اسم درون طلسم از هم جدا میشوند.امیدوارم توضیحات کاملی داده باشم ولی باز هم از ادمینهای کانال حلیمه سرحانی سوال خود را بپرسید تا مطمئن تر شوید

پاسخ

مرسی توضیحاتتون کامل بود. بله از ادمینها پرسیدم و منظر جوابم ولی چون عجله هم دارم گفتم اینجا هم بپرسم. راستش منم همین برداشت رو داشتم که شما گفتین اما برای قسمت بخور سرخش (که عموما برای جدایی استفاده میشه) هم جای دو تا اسم بود که برام سوال شد که مگه طلسم به طور عمومی نیست و‌ چرا پس جای دو تا اسم هست! نمیدونم والا ذهنم رو مشغول کرده :))). بله منتظر میمونم جواب بدن. باز هم مرسی‌‌.

من شوهرم با خانمی ارتباط داشت که ذره ذره زندگیمو داشت به نابودی میکشید اما با طلسم فراقی که داخل کانالی که معرفی کردین بعد تقریبا یک ماه کامل از هم جدا شدن، شما با این کار هم زندگی من رو هم زندگی بچهامون رو نجات دادید.الان شوهرم خودش داره اعتراف میکنه و میگفت بهم نمیدونم چرا و چطور به این راه اشتباه رفته.من امروز هم به شوهرم گفتم حقیقت این بود که من برای شما و اون خانم طلسم فراق زدم ولی با این شرایط شوهرم بازهم از من تشکر کرد که بیدارش کردم از خواب چون واقعا قبل این ماجرا عاشق من و بچهامون بود.خیلی از خود شخص خانم حلیمه سرحانی متشکرم البته اسم کامل ایشون حلیمه سرحانی کنه ء هست که حاضر شدن بدون هیچ چشم داشتی دانش خودشون رو داخل کانال قرار بدن و البته از تمام ادمینهای کانال ایشون هم سپاس گذارم که در همون کلام اول به من گفت مشکل شما محبتی نیست و با یک طلسم فراق رفع میشود.البته من بابت محاسبه متغیر پانزده هزارتومن دادم که به حساب خود خانم سرحانی رفت و نوش جونشون باشه اما بعدها فهمیدم این گروه قبلا همین پول رو هم نمیگرفتن و عده ای مدام به سبب رایگان بودن محاسبه متغیر برای ادمینها مزاحمت ایجاد میکردند تا دست آخر تضمیم گرفتن که مبلغ ناچیزی رو بگیرن تا مزاحمت مردم کم بشه. امیدوارم روزی برسه بتونم حضوری با شوهرم بیام و از تک تک شما فرشتهای مهربون تشکر کنم.

بله پیگیر این موضوع شدیم و این پاسخ ادمینهای خانم حلیمه سرحانی بود: ((افرادی نام و نام مادر میدادند و برای ده عدد طلسم متغیر میخواستند یا ده ها اسم برای چندین طلسم میدادند که محاسبه درخواستهای یک شخص ساعتها زمان میبرد به همین دلیل روش جدید را در پیش گرفتیم تا فقط افراد حقیقی با درخواست های واقعی مراجعه کنند)).
**از دید ما به عنوان مدیر سایت اگر با نگاهی انصافی هم به ماجرا نگاه کنیم خب با این حجم مخاطبین و درخواست های بیشمار و ذات ما ایرانیها که هرچیزی رو رایگان ببینیم فراتر از نیازمون استفاده میکنیم بهترین کار فقط همین روشی بوده که خود ادمینهای کانال در پیش گرفتن.برای سایتهایی مثل ما انعکاس و معرفی و نظر سنجی مخاطبین مهم است و برای مردم و مراجعین هم نتیجه گرفتن از طلسمات مهم است و این مسائل حاشیه ای، مشکلاتی است که در هر حجم کلان پیش خواهد آمد.

پاسخ

بله اگر اسم خانم حلیمه سرحانی رو در سایت دانشنامه ویکیپدیا سرچ کنید ایشان را شاگرد ملاعبدفیهانی معرفی میکنند که شاگردی استاد هیچ ایرادی ندارد در اصل هر استادی روزی شاگرد بوده است و اکنون که ملاعبدفیهانی به رحمت خدا رفته بهترین مرجع شاگرد ایشان است که حلیمه سرحانی با درجه مامازار از نظر ما بالاترین حد از درجه شناخت علوم غریبه بعد از ملاعبدفیهانی است

پاسخ

شخصیت مهربان بانو حلیمه سرحانی از پس دنیای مجازی هم پیداست،خداوندگار نگهدارش باشد

طلسم محبت ماهی رو قبلا انجام دادم نتیجش بد نبود میشه گفت خوب بود.فعلا قصد انجام زبانبند رو دارم.با همه ی این احوال از کانال این خانم متشکرم که هنوز رایگان کار میکنن.البته اگر کارو خود شخص انجام بده اگر کار رو به خودشون بدین مبلغ سنگین میگیرن یا مثلا اگر خروج جن بکنن مبلغ سنگین میگیرن

سلام و خسته نباشد. میخواستم بپرسم بخور زار رو از کجا تهیه کنیم؟ چون قیمتش زیاد تموم میشه و معلومم نیست اصل باشه یا نه؟ و اینکه یک بخورزار رو فقط یکبار میشه استفاده کرد یا چند بار؟ متشکرم

بخور زار را از عطاری های معتبر تهیه کنید.برای اطمینان اصل بودن به سایت کارخانه رفته و کد را استعلام کنید.تا آنجا که ما اطلاع داریم هر طلسم یک بخور را مصرف میکند چون حجم بخورات درون ظرف سنگی بر پایه ی یکسری اصول تهیه شده هستند ولی بهتر است این سوال را از ادمینهای کانال حلیمه سرحانی بپرسید.

پاسخ

باسلام.خسته نباشید.ببخشید نزدیک به یک هفته هست بین من وکسی ک قرار بود بیاد خاستگاری و منو دوست داشت بحث کوچکی پیش اومد و همچی رو تموم کرد.
ایا خانم حلیمه سرحانی میتونه برای من دعایی طلسمی چیزی بنویسه ک اون اقا برگرده باز سمتم.ممنون میشم ک جواب بدید و کمکم کنید.

عذر خواهی میکنم از شما.من اسم خانم سرحانی رو خیلی شنیدم.توروخدا بهم بگید که میشه کاری کنه ک کسی که تنهام گذاشته برگرده؟؟؟تو وضعیت بهرانی خیلی بدی قرار گرفتم….خواهشا اگ ممکنه جوابمو زود بدید.

مشکل رو با ادمینهای کانال خانم حلیمه سرحانی مطرح کنید تا راه کارهای خود را ارائه دهند.ما شخصیت های مطرح در ضمینه علوم غریبه را معرفی میکنیم

پاسخ

شما احتمالا به دسته طلسمهای محبتی و جذبی احتیاج دارید که البته معروف ترین این طلسمات را در کانال مشاهده کردیم.به کانال مراجعه شود انشالله که با مورد شما سازگار و موثر باشد.
درصورت انجام و نتیجه لطفا مجددا در قسمت نظرات سایت ما تجربه خود را شرح دهید

پاسخ

خواستم به سایت شما اعلام کنم که الان صدها کانال با نام حلیمه سرحانی ایجاد شده که البته جمعیت خیلی کمی نسبت به کانال اصلی دارند و وقتی مراجعه میکنیم شماره حسابهایی با نام های مختلف میدن.
این همه کانال درحال سو استفاده از نام استاد حلیمه سرحانی هستند.

متاسفانه یک عده منتظر چنین لحظاتی هستن.فقط کافیه ببینن یک نفر مشهور شده یا نتیجه رضایت بخشی داشته . سریع شروع به سو استفاده میکنن.
شما باید هوشیار باشید. آموزشهای کانال خانم سرحانی رایگان بوده و هست و اگر هم مبلغی برای چیزی بگیرند خب بطور حتم شماره حساب خانم سرحانی رو معرفی میکنن نه شخص دیگری رو…

پاسخ

نتیجه طلسم باور نکردنی بود شما و بانو سرحانی کمک بزرگی به من کردین.
به هر شکلی که اعلام کنید حاضرم پرداخت هدیه خدمت شما داشته باشم
به ایمیل من شماره کارت بفرستید تا جبران زحمت کنم.

خداروشکر که نتیجه گرفتید. ما ارتباطی با ادمینهای کانال نداریم ولی اگر تمایل به پرداخت هدیه به سایت ما رو دارید تا دقایقی دیگه به ایمیل شما پیام خواهم داد.

پاسخ

دعا و دعانویسی رو از ریشه قبول ندارم هیچ چیز جز دیوانگی نبوده و نخواهد بود اینها همه آثار دوران جاهلیت مصر باستان هست که نسخه به نسخه با ما رسیده

خواستم به اون آقا بگم که یک نمونه خود من هستم.
گوشی من رو شوهرم چک میکنه و نمیتونم دایم عضو کانال خانم سرحانی باشم و همیشه از طریق سایت شما وارد کانال ایشون میشم که البته بطور حتم خیلی از افراد مثل من هستن.
طلسم زبان بند داخل کانال رو قبلا شخصا اجرا کردم و نتیجه مثبتی حاصل شد پس الان بیام چی بگم بگم نشد خب وقتی راحت انجام میشود و نتیجه جلوی چشمم هست چرا تکذیب کنم.الانم دوباره وارد سایت شدم که داخل کانال برم و دنبال یه طلسم محبتی خوب هستم.اینم از نظر من

درورد بر شما من هم افغان هستم و از مریدان بانو هستم لطفا مشخصات تماسی در اختیار من قرار بدهید

همینچین شاهکاری خلق نکرده این خانم سرحانی شما!!!! من خودم اهل اروندکنارم ،همه طلسمات داخل کانال و بخورهایی که اسم آورده و تمام آموزشها دقیقا آموزش های ملاعبد فیهانی است.
ملاعبد فیهانی تا زمان زنده بودنش استاد حلیمه سرحانی شما بوده و تمام این آموزشهارو استاد فیهانی به خانم سرحانی یاد داده پس الکی بنام ایشون ثبت نشود لطفا!!! در نبود شیر روباه پادشاه است
بله عزیزم

خیلی لحن زشتی دارید اما پیام شمارو گذاشتیم تا ببینند که ما چه نظراتی رو حذف میکنیم و مخاطبین قضاوت کنند.درمورد طلسمات کانال خانم سرحانی عرض شود که بله درست میفرمایید این طلسمها دقیقا همان آموزشهای ملاعبدفیهانی به خانم سرحانی میباشد اما من یک سوال دارم از شما؟ این طلسمات رو چه کسی به ملاعبد فیهانی یاد داده؟؟؟ شما که اصل آموزش رو درک نمیکنید چطور به خودتان جرئت توهین به شخصیت این خانم بزرگوار رو میدهید.در فراگیری علم همیشه یک شاگرد و یک استادی بالای دست بوده است.استاد ملاعبد هم شیخ رحمان بوده که بعد از فوت ایشان ملاعبد در راس بود و بعد از ملاعبد خانم سرحانی و همین زنجیره از علم و آموزش و شاگرد و استادی ادامه دارد.
در این سایت و در تمام فضای مجازی کسی این طلسمات را بنام خانم سرحانی ثبت نکرده است بلکه از خانم سرحانی به این دلیل تجلیل شده است که به صورت رایگان و خداپسندانه طلسمات و آموزشهای خود را در اختیار مردم قرار داده است.در این روزگار مادی و پول پرستانه چنین رفتارهایی کمتر دیده میشود و به بخاطر این رفتار است که محبین مشغول تعریف از ایشان هستند. در ضمن کسی جایگاه و شان استادی ملاعبد فیهانی رو زیر سوال نبرده و نمیبرد

پاسخ

من طلسم بخت گشایی رو که در کانال آموزش دادن رو به همه پیشنهاد میکنم چون تجربشو دارم و نتیجه اون رو دیدم. درحال حاضر برای طلسم فروش ملک هم قصد اجرا و امتحان دارم.

چرا همه از حلیمه سرحانی تعریف کردن اگر راست میگید نظرات بد رو هم بذارید.تا ببینیم در چه حد هستن

ما دوتا خاهر هستیم هردوی ماهم از طلسمات کانال حلیمه سرحانی استفاده کردیم.خواهرم نتیجه گرفت ولی من نه
الان دو روز هست که این موضوع رو به ادمینهای کانال این خانم گفتم ولی هنوز منتظر ته نظر من رو بخونن.خب اگر نمیتونن این حجم از مردم رو جواب بدن کانال رو جمع کنن بهتره

اینکه باید جمع کنن یا نه با خودشونه و ما کاره ای نیستیم!!! این قسمت از سایت و نظرات فقط جهت جمع آموری نظرات و تجربیات مردم گردآوری شده نه دستور دادن به کانال یا اشخاص

پاسخ

من طراحی سایت میکنم و البته ارادتی هم به این خانم دارم
داستان این اختلافات اینطوری نیست که در نظرات مردم گفتند یا بهتره بگم همه اش همین موضوع نیست.
ماجرا این هست که نام شخصیتهای معروف رو توی سایتها به عنوان مقاله مینویسن، حالا چه به عنوان طرفدار یا چه به عنوان شاکی و چالش. بعد یه خط کوتاه در موردش میذارن،مثلا اسم فلان هنرمند رو مینویسن و در کنارش مینویسن در پارتی شبانه دستگیر شد. شما که نام هنرمند رو توی گوگل جستجو میکنید،یهو میبینید در یک خط گوگل نمایش داده که فلان هنرمند در پارتی دستگیر شد، خب شما هم بطور حتم روی اون نوشته یا سایت کلیک میکنید.این یه ترفند برای افزایش بازدید سایت است . حالا توی صنف علوم غریبه مثلا اسم حلیمه سرحانی کنهء معروف هست،حالا یا یه نوشته تعریفی یا یه نوشته کوتاه علیه اون توی صفحه گوگل میذارید و مخاطبین کلیک میکنن و به سایت شما میان و آمار بازدیدتون افزایش پیدا میکنه. به همین راحتی.
جهت انجام سفارش طراحی سایت و بهینه سازی به ایمیل من پیام دهید.
مهسا املشی کارشناس طراحی وب(داده پردازی تهران نوین)

نظر شما درمورد نوشتهای چالشی درست بود ولی خب بیشتر تبلیغ کار و شرکت خودتون رو کردید.درهرصورت نظر رو تایید میکنیم جهت انتشار.موفق باشید

پاسخ

توی یه سایتی مطلب زده بود و نوشته بود که خانم حلیمه سرحانی رو مردم دوستدارن ولی دعانویسا از این خانم تنفر دارن.
جالبه چون این شخصیت در حال یاد دادن تمامی ترفندها و رازهای علوم غریبه به مردم هست ،تمامی دعانویسا رو شاکی کرده.
یه دوست ارمنی دارم که خودش هم دعا مینویسه بهم میگفت بطلان سحر حلیمه سرحانی عامل این اختلافهای شدید بین دعانویسا و خود خانم سرحانی شده.
ماجرا اینجاست که مردم وقتی بطلان سحر داخل کانال این خانم رو انجام میدن تمامی طلسم هایی که بقیه برای اونها زدن باطل میشه حتی قویتیرین طلسمها هم باطل میشه بعد فردی که طلسم زده پیش دعانویسش میره و شاکی میشه اون دعانویس هم میفهمه که از بطلان سحر خانم سرحانی استفاده کردن.میگن همین موضوع سبب شده تا کار طلسم نویسی خیلی از دعانویسها خراب بشه و از حلیمه سرحانی ناراضی هستن که چرا اسرار بطلان سحر رو توی فضای مجازی پخش کرده.این اوج شیطان صفتی بعضی دعانویساست که نمیخان این طلسمات باطل کننده و پاک به دست مردم برسه

بعید میدونم قضیه این باشه. بیشتر این اختلافات برمیگردد به انتشار یکسری طلسمات خاص در کانال که منبع درآمد بسیاری از دعانویسان بوده و با انتشار این مطالب بازار اونها کساد شده است. بطور مثال دعانویسان یهودی تهران طلسم محبت با ماهی خانم سرحانی رو با قیمت بالای ۵ الی ۸ میلیون انجام میدن این درحالی هست که در کانال تلگرامی ایشون بطور رایگان سیر تا پیاز این طلسم رو آموزش داده.چنین رفتارهایی سبب این اختلافات شده

پاسخ

هم از خانم سرحانی و هم از هرچی دعانویسه بدم میاد و حالم بهم میخوره
سایتتونم خیلی مزخرفه میدونم نظر من رو نمیذارید و فقط به به و چه چه میذارید.

نظر شمارو میذارم،نه چون ارزش انتشار دارد نه!!! بخاطر اینکه وقتی میگویید ما حذف برخی نظرات میکنیم بدانید و ببینید که چه فرم از نظرات را حذف میکنیم.
نظراتی را حذف میکنیم که هیچ بار اطلاعاتی و ارزشی را ندارند.مثل نظر شما و امثال شما

پاسخ

اول سلام میکنم به شما و تمامی ادمینهای خانم حلیمه سرحانی
دوم میخام بگم که داخل سایت ویکیپدیا در مورد خانم حلیمه سرحانی به عنوان یه شخصیت جهانی در ضمینه زار درمانی نام برده شده این درحالی هست که شما در مقاله خودتون از این موضوع هیچ کلمه ای نگفتید.
درحالی که سایت ویکیپدیا که نام دیگه آن دانشنامه آزاد آمریکا است فقط درمورد افراد مهم مطلب مینویسه و اینکه نام حلیمه سرحانی رو در خودش جا داده یعنی اینکه این شخص دارای ارزشی در حد بین المللی است.
لطفا به این موضع هم بپردازید.
یه خواهش هم دارم و اونم این هست که ادمینهای کانال خانم سرحانی خیلی خیلی دیر جواب میدن،اگر شما دسترسی دارید اعلام کنید که تعداد ادمینهارو افزایش بدن تا سرعت پاسخگویشون بالاتر بشه

برای مطالعه مقالات ویکیپدیا فقط کافیست تا وارد سایت بشوند و نام حلیمه سرحانی را سرچ کنند.وقتی مقاله ای در سایت دیگری مثل ویکیپدیا موجود است چه لزومی دارد تا ماهم همان مطالب را کپی کنیم.
ما به دنبال مطلب و نظر و عملکرد جدید از خانم سرحانی هستیم نه ذکر مطالب دیگر سایتها

پاسخ

سلام.طلسم فروش ملک را دقیق و مو به مو اجرا کردم.با همان بخور اصلی.قبلش طلسم باطل سحر را هم اجرا کردم تا بالاخره به فروش رفت.طلسم فروش ملک رو خیلی قبول دارم چون اون زمین یکسال بیشتر بود که خریدار نداشتاما بعد اجرای اون طلسم خداروشکر بالاخره فروش رفت. اما از طلسم زبانبنددرون کانال چیزی نمیدونم اگر کسی اجرا کرده ،اطلاع بده که نتیجه اش چطور بوده که من هم انجام بدم؟ سایت خوبی دارید مرسی

طلسمات درون کانال خانم حلیمه سرحانی عموما از بهترین نمونه ها و گلچین شده هستند .درهرصورت ما و مخاطبین را از نتیجه طلسم هایی که اجرا میکنید مطلع نمایید

پاسخ

بطور حتم کسانی هم نتیجه نخواهند گرفت ولی ادمینهای کانال به این موضوع مصمم هستند و میگویند اگر کسی نتیجه نگرفت به ما مراجعه کند تا رفع مشکل کنیم و اشخاص صددرصد نتیجه میگیرند در هر صورت ما فعلا فقط داریم نظراتی را از مخاطبین میبینیم که نشان از رضایتمندی افراد دارد.
*سایت ما هیچ حمایتی از هیچ شخصی نمیکند و تمامی نظرات چه مثبت و چه منفی در سایت درج میشود البته به شرط رعایت ادب و معتبر بودن آی پی نظر دهنده*

پاسخ

سلام من طلسم محبتو انجام دادم هشت روزهم گذشته هنوز نتیجه نگرفتم آیا بودن کسی که نتیجه نگیره؟

با توجه به توضیحات کانال شما باید تا دوهفته صبر کنید و بعد منتظر نتیجه باشید و در هرصورت اگر احساسی که دلیل بر عدم تاثیر طلسم دارید با ادمینهای کانال مشاوره نمایید

پاسخ

سلام من طلسم محبتو انجام دادم الان بیست و یک روز گذشته و نتیجه رو یکدفعه داد.من قبلا به شما پیام دادم و نگران بودم که نتیجه نداده باشه ولی الان نتیجه گرفتم و از همتون ممنونم از همتون.ادمینهای کانال رو حسابی عصبی کردم و هر روز پیام میدادم و میگفتن به من نتیجه میبینی کمی صبر کن ولی من واقعا استرس داشتم.الانم از خوشحالی بینهایت ممنونم اگر تمایل دارید به ایمیل من شماره کارت بفرستید تا هدیه ناقابل تقدیم سایت شما کنم.از صمیم قلبم میگم

سایت ما یک سایت جذب مخاطب و کلیک است و نیازی به دریافت هدیه نیست. از شما سپاسگذاریم و لطفا نوع طلسم محبتی رو که انجام دادین را هم لطفا معرفی کنید

پاسخ

از ادمینهای خود کانال بپرسید.ولی مرکز این لوازم عطاری ها و فروشندگان تجهیزات گیاه پزشکی هستن

پاسخ

طلسم محبت و فراق کانال سرحانی رو اگر بیرون انجام بدیم حداقل ده میلیون باید پرداخت کنیم اما داخل کانال چه راحت آموزش دادن که جای تجلیل داره.من خودم و دو تا از همکارای سالنم تا امروز روی هم پنج تا طلسم از کانال خانم حلیمه سرحانی زدیم که تا امروز نتیجه بخش بوده. البته استرس داریم که آیا این نتایج تا ابد موندگار هستن یا باید هر چندوقت یکبار تمدید کنیم؟

نتیجه طلسم های کانال ابدی است و به قول ادمینهای کانال برای هیچکدام از طلسم ها زمان محدود مشخص نشده است و همین نتایج ابدی است

پاسخ

سلام ،میشه خواهش کنم یه آدرس یا شماره تماسی از خانم سرحانی قرار بدید؟ آخه اون لینک دایره قرمز رنگ غیر فعاله

مشکل لینک ورود به کانال ایشان بر طرف شد و لینک اکنون سالم است.قبل از کلیک بر روی لینک،ابتدا فیلتر شکن خود را روشن کنید

پاسخ

سلام من ۲هفته اس پیام دادم برای متغیر طلسم خیلی دیر جواب میدن اگه دسترسی به ادمین این کانال دارین توروخدابگین بهشون بعضیا مشکلشون خیلی حاد هست و۱چیزه دیگه من به چنتاازین پیج هاکه تواینیستا طلسم‌مینویسن گفتم کمکم کنین برای متغیر گفتن نمیشه کارشمانیست باید طلسم نویس انجام بده الان من میترسم طلسم انجام بدم میگفتن جن میاد سراغت اگه خودت انجام بدی ایادرسته جن میاد سراغ ادم‌اگه طلسم‌بنویسه؟؟تسکر

در مقالات سایت گفتیم که،سود دعانویسان در این است که شمارا از انجام طلسم توسط خودتان منصرف کنند تا به بهانه اجرای طلسم دستمزد میلیونی از شما بگیرند.دروغهای رایج دعانویسان:باید موکل داشته باشی تا بنویسی-باید دعانویس باشی تا بنویسی-حکم میخاد -باید مامازار یا بابازار باشی تا بنویسی و امثال چنین دروغهایی را بنا میکنند تا شما را محاب کنند که به خودشان اجرای طلسم را بسپارید

پاسخ

با توجه به نظرات مردم و حجم کسانی که نتیجه گرفتند باید گفت که طلسم محبت ایشان باید یکی از قویترین طلسمات محبتی باشد.اما اینکه چه چیزی سبب باطل شدن آن میشود و این قبیل سوالات تخصصی را باید از ادمینهای خود کانال بپرسید.

پاسخ

درصورت نتیجه نگرفتن به ادمینهای کانال اطلاع دهید تا بررسی کنند

پاسخ

من تا الان بارها طلسم محبت حلیمه سرحانی رو با ماهی انجام دادم و همه جواب گرفتن.اگر هم کسی هست که وقتشو نداره من حاضرم به نیابت از خودش انجام بدم و به شرط هم انجام میدم

باتشکر از نظر شما اما تبلیغ ممنوع است و شماره تماس شما که در نظر خود قرار دادید توسط سایت حذف شده است.درضمن بنا به نظر ادمینهای کانال و نظر اعلام شده از سوی خانم حلیمه سرحانی،انجام طلسم توسط خود شخص و به دست خود شخص دارای تاثیر فوری تر و بهتر است و مخاطبین خود را تشویق به اجرای طلسم توسط خودشان مینماید.درهرصورت ممنون از نظر شما

پاسخ

من انجام دادم الان چندروزه جواب نداده میشه بگین از چندروز بعده از شروع یا پایان انجام طلسم محبت جواب گرفتین

نمیگم کارشون بده یا نتیجه نمیده کارشون خوبه ولی اخه خیلی دیر دارن جواب میدن اصلا کافی برای هرشخص وقت نمیذارن.درمورد انجام طلسم هم من بطلان سحر انجام دادم و الان احساس سبکی دارم و اون مشکلاتی که قبلا به طرز عجیبی بی دلیل برای من پیش میومد دیگه رخ نمیده،الان فقط همین تاخیر در پاسخگویی و مشاوره رو رفع کنند واقعا عالی میشه

بهترییییییین آدمی که شناختم ایشون بودن.هم طلسم محبتی و جذب که با ماهی بود و هم بطلان سحر رو عمیقا در همون روز اول حس کردم که شروع به کار کرده عالی بود عالی.الان تقریبا سه ماه میگذره و بینهایت ممنون ایشون و سایت راهنمای شما هستم ❤️

سلام من هم تو کانال خانم سرحانی عضوشدم ولی متاسفانه خیلی تاخیر در راهنمایی و محاسبه متغیر دارند.لطفا رسیدگی و توجه به مخاطبین رو بیشتر کنن

نباید توی سایتتون از دعانویسا تبلیغ یا انتقادکنید.
کلا تبلیغ از دعانویسی در فضای مجازی امری ناپسند است

هزاربار شکر که بالاخره طلسمشون جواب داد اول لطف خدا و دوم طلسم کانالشون کمک حال زندگی من شد. الان برای فروش زمین پدریمونم میخام برم سراغش خداکنه از این هم نتیجه بگیرم. اما خواهش میکنم کاری کنن که اینقدر دیر جواب مردم رو ندن.خود من یکماه طول کشید تا متغیر طلسم خودم رو تحویل گرفتم.ممکنه برای آدم کاری پیش بیاد که نشه این همه دیر کارش عقب بیفته.

من میخوام طلسم باطل سحر و طلسم دفع همزاد رو انجام بدم که جمعا ۱میلیون و ۳۰۰ برام هزینه بخورات داره ولی کمترین دعانویس بهم گفت فقط بابت دفع همزاد اونم فقط با صحبت با همزادت ۴ میلیون میگیرم و باطل سحرت ۳ تا طلسم میبره که ۹ میلیون میشه تازه هزینه هتل و بلیط هواپیما از شمال تا شیراز رفت و برگشت رو هم حساب باید بکنی و هیچکدوم زیر ۱۰ میلیون نمیگرفتن و کارشونم تضمینی توش نبود ،، بخور اصل از اصفهان گرفتم ۶۸۰ تومن و یکی هم ۶۲۰ تومن، الان آماده انجام طلسم ها هستم فقط آدمینای کانال جواب متغیرهارو نمیدن الان ۲ روز گذشته حتی پیامامو نخوندن بشه سریعتر جواب دهی کنن

بله،طلسم هایی که داحل کانال رایگان آموزش داده شده در بین دعانویسان دستمزدی میلیونی دارد

پاسخ

سلام ببخشید اینجا کسی ادرسی از خانم حلیمه سرحانی دارند؟لطفا راهنماییم کنید میخوام ایشون رو پیدا کنم خیلی نیازش دارم

از ادمین های کانالش نوبت بگیر و درخواست ملاقات حضوری کن.متاسفانه این سایت هیچ ارتباط مستقیمی با ادمینهای کانال ندارد که بتوانیم کاری برای شما انجام دهیم.

پاسخ

بله ادمینهای کانال خانم سرحانی دیر جواب میدن چون تعدد مراجعه دارند

پاسخ

سلام
شما لینک تلگرام استاد رو گذاشتین اما من وقتی فیلنر شکنم رو وصل میکنم اینجوریه که سایت شما قط میشه میشه اسم کانالشون رو بذارید متشکر

سلا دوستان کسی جدیدا از ادمین های کانال جواب گرفته؟ چه قدر طول کشید جواب دادن؟

ادمینهای مشاور و تعیین متغیر جواب من رو ۱۱روز طول کشیده تا جواب دادن. البته سپاسگذارشون هستم ولی شاید یکی کارش خیلی فوری تر باشه و این زمان تاخیر برای این موضوع خیلی زیاده.

پیامهای زیادی بابت شکایت از تاخیر در پاسخگویی کانال خانم سرحانی دریافت کردیم.ولی خب ما فقط سایت اطلاع رسانی هستیم،خودشون باید ادمین اضاف کنن یا کاری کنن که سرعت پاسخگویشان بالا برود

پاسخ

سلام لطفا هرکدام از دوستان که از طلسمهای کانال خانم سرحانی نتیجه مثبت گرفتند ، بگویند بعد از چه مدت زمان از شروع یا چه مدت زمان پس از اتمام انجام کار، نتیجه مثبت گرفتند. و همچنین نوع طلسمی که انجام داده اند را بگویند.
باتشکر

بینهایت عالی و آموزنده دورود بیکران به خانم حلیمه سرحانی و همکارانش
مشکل ما اینست که در افغانستان بخور زار بسیار کم پیدا میشود و چند نفری که دارند بسیار گران میدهند

سلام من از طریق پیج شما با کانالشون آشنا شدم ولی متاسفانه اصلا ادمین ها جوابگو نیستن میشه کمک کنید بگین من از چه طریقی میشه باشون ارتباط برقرار کرد…

بله ادمینهای خانم سرحانی گویا با تاخیر بسیار جواب میدهند.
باید صبر کرد راهی به ذهنم نمیرسه

پاسخ

کانال چرت و بدرد نخوری داره،همه چیز هست ولی هیچ چیز نیست حتی یکی نبود درست جواب سوالات من رو بگه

سلام دوستان
من خيلي تعريف حليمه سرحاني رو شنيدم از روزي هم كه به ادمين پيام دادم خيلي برخوردشون خوب بود و مداوم جوابگو بودن تا اينكه بخورها رو تهیه کردم و به دستم رسيد و با سوزوندن هر مرحله رابطه م بهتر شد و ادمین به من گفته بودن بعد يك ماه جواب قطعی ميگيري الان ۱۲ روز گذشته تا اینجا که نتیجه خوب بود حالا ادامه اش ببینیم چی میشه

فکر نکنم نیازی باشه اینقدر با وسواس تعقیب نتیجه و شمارش روزهارو بکنید. با یک خیال راحت به زندگی طبیعی ادامه بدین طلسم هم کار خودش رو میکنه

پاسخ

سلام دوستان من طلسم رو گرفتم و با احترام برام ارسال شد و تا زماني كه ميسوزوندم هر روز رابطه م بهتر شد
ادمين بهم گفت ١ ماهه جواب ميگيري الان ٤ روز گذشته و نتیجه تا این لحظه خوب بوده خداکنه طلسم همینجوری دوام بیاره چون شنیدم بعضی طلسم ها عمرشون کوتاهه
من با ايمان قلبي اين كار رو كردم

چرا فقط نظرات کسانی که نتیجه گرفتن رو میذارید نظرات کسانی که نتیجه نگرفتن هم بذارید الان خود من قصد انجام دارم و دوستداشتم بدون چه کسانی نتیجه ندیدن و از کدوم طلسم نتیجه ندیدن یا چه اشتباهی کردن نتیجه ندیدن یا اصلا طلسمش به درد نمیخورده از این قبلی پیام ها

طلسم محبت رو انجام داده تا الان که خوب بوده فقط توی اینترنت شنیدم بعضی طلسم ها بعد از یک مدت از بین میروند. خدا کنه این شرایط و اثرات این طلسم تا ابد برای من پایدار بمونه.خیلی دلهره دارم

طلسمات درون کانال این خانم اگر نتیجه داد تا ابد همین نتیجه باقی میماند.خودشان هم در کانال این موضوع را شرح داده اند. لطفا بعدها هم دوباره به ما پیام دهید و نظر خود را بگویید

پاسخ

از سایت شما معرفی شدم به کانال و طی دوهفته که دنبال متغیر و سوال و جواب از ادمینها و انجام طلسم که بودم به فلاکت رسیدم.اینقدر ادمینها دیر جواب دادن اینقدر چشم به گوشی بودم که حد ندارد. از اجرای طلسم پنج روز گذشته و هیچ نتیجه ای ندیم

طلسم زبانبند و طلسم حصار و طلسم بطلان رو به ترتیب زدم. اول با بطلان سحر طلسم خودم رو باطل کردم بعد به ادمینها گفتم که خانواده شوهرم هر بار برای ما طلسم میزندد که ادمینهای ایشان فرمودند که طلسم سپر را برای خودم و همسرم بزنم. حدود یکسال گذشت و خوارو شکر نتیجه همچنان پار برجا است. الان هم چون تلگرامم رو حذف کرده بودم مجدد دنبال کانال ایشان بودم که به سایت شما برخورد کردم. در حال حاضر قصد انجام طلسم زبانبند را دارم و به اون خانم هم در نظراتتون میگویم که طلسمات این شخص عزیز و بزرگوار هیچ تاریخ انقضا ندارد.به حدی این اشخاص و اعضای درون کانال آن در گره گشایی استاد هستند که در یک پیام و فوری تمام مسایل رو میگویند

سلام.میخواستم بدونم من میتونم خودم برای درمان جن زدگی از بخور زار استفاده کنم یا باید زیر نظر ایشون یا استاد این کار رو انجام بدم؟و سوال بعدی هم اینکه برای درمان جن زدگی چند جلسه باید این کار رو بکنم؟

استفاده از بخور زار به خودی خود هیچ ایرادی ندارد اما اگر قصد نگارش طلسم و سوزاندن طلسم را در کنار بخور زار دارید بهتر است با ادمینهای کانال خانم سرحانی مشاوره و هماهنگی کنید.سرخود کاری نکنید!

پاسخ

سلام.این طلسم صبی ک میگن با منی و نجسی نوشته میشه و اون شخص مقابل ک میخوای بدیت بیاری رو کامل مطیعت میکنه ک باهات ازدواج کنه واقعیه وجود داره؟؟؟آیا اثرش قطعیه؟؟؟

خدا لعنت کند کسانی را که با چنین جملات و دروغهایی قصد فریب اشخاص را دارند. من به شما کانال خانم سرحانی را دادم که درجه مامازار را در بین دعانویسان ایران دارد و در مستندات بین المللی از شبکه بی بی سی با آن مصاحبه شده است و در کتب نام آن وجود دارد و در ویکیپدیا آمریکا به عنوان شخصیت زار درمانی جنوب ایران ثبت شده است.سوال من از شما این است که در کجای این کانال شما طلسم با نجاست و منی میبینید؟ از ادمینهای کانال خانم سرحانی بپرسید که اصلا چنین طلسمی وجود خارجی دارد؟!!! اینها همه دروغ و فریب برای اغفال زنان و دختران جوان توسط دعانویسان سودجو است و وجود خارجی ندارد

پاسخ

سپاس و درود به شما و کانال حلیمه سرحانی و ادمینهای عزیز ایشان. باورم نمیشه که امروز بعد از دوماه بیخبری همسرم با من تماس گرفت.من قبلا طلسم محبت و جذب رو انجام داده بودم و در هفته اول نتیجه ندیده بودم ولی دقیقا بعد از ۱۲ روز از انجام طلسم امروز نتیجه دیدم و عصر امروز نامزدم با فامیلش اومدن خونمون و همه چیز دوباره مثل قبل شد.حتی بهتر هم شد که از خانم سرحانی و شما متشکرم.اگر اجازه بدهید مبلغی رو به عنوان هدیه به سایت شما واریز کنم.ناقابل است

تا آنجا که ما خبر داریم اگر اجرای طلسم را به ادمینها یا خانم سرحانی بسپارید مبلغ بسیار سنگینی اخذ میکنند.بهتر است خودتان انجام دهید.

پاسخ

سلام من قبلا نتیجه نگرفته بودم و برای من بعد از بیست و دو روز نتیجه داد.خواستم به سایت شما اعلام کنم. به ادمینهای خانم سرحانی هم قبلا گفتم و به من گفتند شما تا یکماه کمتر نتیجه میگیرید که همین موضوع هم شد.امیدوارم این نتیجه تا ابد بین من و خانواده من پایدار بماند.از شما که دلسوزانه مطالب این چنینی را مدیریت میکنید هم سپاسگذارم

خدارو شکر که نتیجه گرفتید. ما از شما و تمامی مخاطبین سایتمان اسدعا داریم که هر زمان که طلسم را انجام دادند به سایت ما آمده و بگویند نتیجه کار چطور بوده است و حدود یک ماه یا چند ماه بعد هم دوباره مراجعه کنند و بگویند نتیجه همچنان پا برجا است یا خیر.این موضوع سبب میشود تا قدرت اثر گذاری و شدت هر طلسم توسط خود مردم مشخص شود.

پاسخ

سلام میخوام اول از شما و دوم از خانم سرحانی تشکر کنم.به ایمیل شما پیام هم دادم لطفا پاسخ دهید. سپاس بی اندازه از شما

نظرات کاربران که از طلسمات کانال رضایت دارند رو درج کنید تو کانال ممنون از سایت خوبتون

سلام لطفا نظرات کاربرانی که از طلسم ماهی استفاده کردن رو پایان مطالب سایت درج کنید ممنون

نظرات در ضمینه طلسم محبت ماهی باز هست.به صفحه توجه کنید همه کامنتهارو میتونید ببینید

پاسخ

بر روی دایره قرمز رنگ کلیک کنید تا وارد کانال شوید-قبل از ورود به کانال باید فیلترشکن خودتون رو روشن کنید چون تلگرام در ایران فیلتر است.

پاسخ

چرا انقدر ادمين ها دير جواب ميدن
انلاين ميشن ولي پاسخ نميدن
لااقل بگين زمان مشخصيو به مراجعه كننده بگن كه پا در هوا نمونه
متشكرم

احتمالا حجم مخاطبان بالاست. ما به کانال و اطرافیان خانم سرحانی دسترسی نداریم.فقط معرفی کردیم

پاسخ

دوست عزیز ابتدا فیلترشکن خود را روشن نمایید و سپس بر روی دایره چشمک زن کلیک کنید تا وارد کانال خانم سرحانی شوید

پاسخ

خانم حلیمه سرحانی و طلسم هایی که یاد داده حتما کارش خوب بوده که این همه سایت و کانال جعلی بنامش زدن.
مردم ایران تا میبینن یکی کارش خوبه یا یه چیزی توی اجتماع خوب و پر طرفدار میشه سریع از روی اون کپی و جعلی میزنن
واقعا متاسفم
درود بر شما که آدرس کانال اصلی رو برای مردم قرار دادین

ما کانال اصلی رو توی سایت معرفی کردیم و لینک دادیم.دیگه دلیلی برای رفتن به کانال جعلی و فریب خوردن نداره

پاسخ

سلام
توروخدا این پیام رو منتشر کنید
من توی تلگرام سرچ کردم حلیمه سرحانی رو
بعد وارد یه کانال شدم که اولش فکر کردم کانال اصلی خانم سرحانی هستش بعد ولی بنام یه آقا به اسم سیدمهدی حسینی بود
بعد بهم گفت رئیس دفتر خانم سرحانی هستش و یه شماره حساب به اسم حاج عادل قاسم پور داد و بعد پرداخت مبلغ بلاکم کرد😭😭😭
آخرش وارد کانال حلیمه سرحانی اصلی شدم فهمیدم کانال قبلی متقلب بوده.توروخدا این مطلبو پخش کنید

شما خودتون مقصر هستید،چطور ممکنه وارد کانال حلیمه سرحانی شده باشید در حالی که شماره حساب یک آقا به اسم عادل قاسم پور رو به شما داده باشن!!! باید شک میکردین و بیشتر دقت میکردین. در هرصورت پیامتون رو مجوز انتشار میدیم تا بقیه آگاه بشن.

پاسخ

سلام
هم طلسم محبت و هم طلسم زبانبندش برای من موثر بود.الانم طلسم زبون بند برای دوستم میخایم با بخور اجرا کنیم ایشالا که اینم موثر باشه. البته خیلی دیر قسمت متغیر طلسمهاشو برام محاسبه کردن که فکر کنم سرشون شلوغه خیلی .

من قبلا طلسم رزق و فروش خانم سرحانی رو انجام داده بودم و خیلی خوب بود انشالله نفس حقش برای طلسم محبت هم همینجوری موثر باشه.موفق باشید

طلسم محبت خانم سرحانی رو توی تهران بالای ۵ میلیون میگیرن تا انجامش بدن.ای کاش بیشتر اطلاع رسانی کنید و آموزش بیشتر بذارین تا بقیه هم متوجه بشن.
خیلی از شما ممنونم

ما توضیحات ابتدایی دادین-آموزش کامل طلسم در کانال خانم سرحانی موجود است و برای آموزشهای تکمیلی و غیره به خودشان مراجعه نمایید

پاسخ

درمورد طلسم محبتیش من تازه میخام اجرا کنم ولی دوستم برای نامزدش یکسال پیش انجام داد و راضی بود.حالا بنظرتون برای منم دعاش میگیره.

انشالله خدا بهش عمر هزارساله بده که رابطه من و شوهرمو دوباره از سر گرفت. خدا هرچی میخاد به این خانم بزرگوار و شما بده.بینهایت سپاس

بعضی نظرات رو دیدم که میگفتن خانم سرحانی یا ادمینهای اون بد اخلاق هستند.باید بگم این حرف واقعا بی انصافیه.من برای درمان مادرم به دستور ادمینها و گذاشتن نوبت ،حضوری به ایشون مراجعه کردم.اول اینکه باید ببینید که چقدر کار و سختی روی سر همه اونها هست و دوم اینکه به حدی با مهربونی و گرمی با افراد برخورد میکنن که نوشتن این نظرات علیه اونها واقعا بی انصافی هست.ما برای درمان مادرم ۲شب مهمان اون عزیزان بودیم و خداروشکر مشکل رو برطرف کردند.درمورد اونهایی که نوشتن نتیجه نگرفتن هم این رو میگم که تحت هیچ عنوان بدون نتیجه شخص رو رها نمیکنن.تا ادمینها و خود خانم سرحانی مطمئن نباشن که مشکل رفع شده و فرد رضایت داره اصلا از شخص دست بر نمیدارند دیگه این رو به چشم خودم دیدم که میگم.مدیر محترم سایت هم بهتر است خود شما یک مصاحبه تصویری با ایشون و مراجعین یا اشخاص حقیقی که کار رو انجام دادن ترتیب بدهید تا واقعا ارزش این شخص و افراد زحمتکش اطراف ایشون مشخص بشود

ما قبل از شما هم درخواست مصاحبه و گزارش حضوری دادیم و مراجعه هم کردیم ولی با مخالفت اطرافیان ایشان همراه شد.درمورد برخی افراد هم باید گفت که واقعا تاخیر در پاسخگویی وجود دارد و خود ما هم شاهد این تاخیرها بودیم ولی از بابت نتیجه نگرفتن برخی افراد باید گفت که دشمنانی هم برای شخصیت حلیمه سرحانی وجود دارند که عموما دعانویس یا رمال هستند که به سبب آموزشهای رایگان خانم سرحانی بازار آنها کساد شده است و در این فضاها به تخریب شخصیت ایشان میپردازند ولی در کل باید گفت که حجم محبان و دوستداران ایشان بسیار فراتر از گروهای مخرب هستند.

پاسخ

من تا پیام دادم درجا جواب دادن به جرات میتونم بگم به یکساعت نرسید هم جواب مشاوره گرفتم و هم متغیر رو تحویل گرفتم.الانم یکماه گذشت و نتیجه طلسم کامل همونی شد که فکر میکردم.تازه ادمین به من گفته بود طلسم محبت بعد دوهفته باعث برگشت معشوقت میشه که برای من سر پنج رو باعث برگشت شد.تا الانم نتیجه همچنان باقی است.شاید چون رایگان هست یا همه تعریف کردن کمی غیر قابل هضم باشه ولی خب اگر به خود کانال دقت کنین کاملا با اطمینان راهنمایی و نظر میدن.یه آماری که من گرفتم فهمیدم که خیلی دعانویسهای مطرح همه عضو و زیر مجموعه همین کانال هستن و زیر دست ادمینهای خانم سرحانی هستن

اول ممنون از شما بابت معرفی ایشون و یک تشکر دیگه بابت آموزشهای کانال این بزرگوار.عاالی بود عاالی

سلام.
لطفا طلسم محبت با ماهی خانم حلیمه سرحانی رو توی سایتتون شرح بدین و درموردش توضیحات تکمیلی بدین. باتشکر از شما بابت معرفی ایشون

تا جایی که توان و علم این موضوع رو داشتیم شرح دادیم.بیشتر از این اطلاعی نداریم

پاسخ

من هرچی روی لینک شما کلیک کردم وارد نشد آخرش با یه گوشی اندروید کلیک کردم وارد شد. لطفا آدرس ایدی کانال حلیمه سرحانی رو برای مواقع خراب بودن لینک در سایتتون قرار بدین
من ایدیشو این پایین برای شما فراستادم لطفا در سایتتون قرار بدین.
@h_sarhani

بله آیدی ایشون رو میشه دستی وارد کرد به آدرس [email protected] البته لینک سایت ما هم سالم است و ایراد از مرورگر گوشی شماست

پاسخ

به مستطیل زرد رنگ نگاه کنید! بر روی دایره قرمز که چشمک میزند کلیک نمایید تا ورد شوید.
قبل از کلیک کردن باید فیلترشکن خود را روشن کنید چون تلگرام در ایران فیلتر شده است

پاسخ

سلام..من وارد کانال شدم اما ادمین کانال اصلا جوابمو نداده و مشغول جواب دادن به بقیه است،تقریبا یک روز گذشته حتی یه نگاه هم بهم ننداخته،من کارم فوریه..خیلی هم فوریه.چیکار‌کنم؟شماره تماس نداری ازشون؟

بله به سبب تعدد مراجعین انگار که تاخیرهایی هست. اما تنها راه سالم و واقعی جهت ارتباط با ادمینهای خانم حلیمه سرحانی فقط کانال تلگرامی رسمی ایشان است.از شماره تماس ها و نشانی های جعلی منتشر شده در اینترنت پرهیز کنید.انتخاب با شماست

پاسخ

طلسم زبانبند و طلسم فروش ملک رو امتحان کردم خوب بود.باید دقت کرد که طبق چیزهایی که توی کانال میگه عمل کرد

ببخشید اگه واقعیت داره لطفا منو راهنمایی کنید چون واقعا با مشکلی مواجه شدم که اگه واقعا ایشون مسلط هستن به این علم فقط ایشون می تونن کمکم کنن ـ لطفا یه کم زودتر جوابمو بدین ـمرسی

دوست عزیز ما فقط شخص رو معرفی کردیم. راهنمایی و سوالات تخصصی رو از ادمینها کانال خانم سرحانی بپرسید نه از ما…

پاسخ

سلام و خسته نباشین من یک طلسم بطلان سحر ویک طلسم رزق وروزی گرفتم حدود یکی ماه طول کشید تا رفته رفته نتیجه داد ولی واقعا کار میده. شرف داره به صدتا دعانویسی که تا الان پول از من گرفتن و هیچ نتیجه ای ندیدم.درود به شما

سلام لطفا نظرات کسانی که از طلسم محبت ماهی خانم سرحانی نتیجه گرفتن پایین مطالبتون اضافه کنیدباتشکر

تاخیر در گرفتن نتیجه در کار شما نیاز به بررسی دارد و با ادمینهای کانال ایشون مشورت کنید،ما فقط محض اطلاع رسانی این صفحه رو اختصاص به معرفی خانم سرحانی قرار دادیم.

پاسخ

سلام خسته نباشید ادمین جان میشه تو رو خدا بهم بگید ایا واقعا صحت داره طلسم محبت خانم سرحانی؟من انجامش دادم امروز روز ۸ هست واقعا زندگیم لبه پرتگاه میشه لطف کنید برای خدا هم که شده کمک کنید؟واقعا کسی نتیجه گرفته؟

تا دوهفته برای گرفتن نتیجه صبر کنید. فقط خواهشا و خواهشا بعد از دوهفته در قسمت نظرات سایت با همین نام وارد شوید و بگویید نتیجه گرفته اید یا خیر

پاسخ

سلام
خیلی بدبیاری توی زندگیم دارم،از مریضی بگیر تا بی پولی و نحسی زندگی،اعصاب داغون،و تمام علائمی که وقتی سرچ کردم به وجود همزاد اشاره داشت.اسمم احمدرضا و یک دختر دارم.
فقط بگین چیکار باید بکنم.

سلام به شما. به کانالی که معرفی کردیم مراجعه نمایید ما توان مشاوره در این امور را نداریم

پاسخ

كانالشون چيه؟ واقعا نتيجه ديدين؟ من تازه پيدا كردم اونم اتفاقي توي گردش سايت ها ولي كانال ندارم

من هنوز انجام ندادم ولی برای پدر و مادرم بطلان سحر که زدیم خوشون هم احساس راحتی کردن و باور کردن طلسم شده بودن.ما تا قبل انجام طلسم بطلان سحر کانال هر روز جنگ و دعوا داشتیم الان آرامش به زندگی ما برگشت.فقط قصد یه بخت گشا برای خودم دارم و اگر میشه نحوه ملاقات حضوری برای عرض ادب و سوال از ایشون

برای زندگی من راست گفت،طالعبینی کردم پیش خانم سرحانی،ادمین به من گفت محبتی نزن تا چند وقت دیگه یه پسر بهتر میاد که اصلا نیازی به طلسم هم نداره واقعا همین شد.اگر یک دعانویس دیگه رفته بودم درجا میگفت آره بیا پول بده طلسم بزنم.امروز دنبال آدرس کانال اصلی ایشون و سایت شما بودم برای دوستم .همین اخلاق و رفتارها باعث محبوبیت خانم شده نه طلسم و دعا و این حرفها

از نظر من حلیمه سرحانی و تمام ادمینهاش یه مشت آدم آشغال مغرور متکبر پست بیش نیستن. حالا مردی این نظرمو بذار

برای من طلسم بستن شهوتش عااالی بود عاالی ، همین طلسم زندگی و شوهر من رو نجات داد تا به طلاق نرسیم
فقط الان دوستدارم حضوری ببینم ایشون رو لطفا راهنمایی کنید

من محب ایشون شدم چون،همین پنجشنبه ظهر رفته بودم پیش یه دعانویس توی گناباد،بنام ثریا که معروفه به ثریا جن گیر، توی ملاقات به من گفت طلسم محبت با ماهی رو انجام میدم با بخور زار و اعمال و این توضیحات ۴میلیون،من درجا به دعانویسه گفتم توی کانال حلیمه سزحانی همین طلسم و لوازمی که گفتی رو آموزش داده ، تا اسم خانم سرحانی رو شنید اصلا انگار برق گرفتش،به من گفت پاشو برو شماهارو عادت دادن به چیزای مفت علم و عالم اجر و دستمزد داره!!! همونجا بود که فهمیدم این بنده خدا چون رایگان آموزش میده و علوم مخفی رو فاش کرده افتادن به بدگوییش و ترور شخصیتش.
الانم میخام به لطف خدا و کمک ادمینهاش طلسم رو شروع کنم ،انشالله که جواب بگیرم و بشم یکی از کسانی که بعدها خوب این آدم رو میگه.

با تشکر از نظر شما ولی بهتر بود اسم دعانویس دیگری رو در نظرتون نام نمیبردید

پاسخ

همیشه فکر میکردم که فقط موکل داشتن شرط دعانویسی هست و هزار جور پول توی این راه به کسانی که میگفتن موکلدارم پرداخت کردم اما در این کانالی که معرفی کردین واقعا صادقانه و رایگان همه چیز رو در اختیارم گذاشتن.هم از شما و هم از اعضا و ادمینهای کانال خانم حلیمه سرحانی متشکرم.گلایه هم از ادمینهای خانم سرحانی دارم که خیلی با تاخیر و یکمم خشک با من مشاوره کردن خب باید بدونن که کسانی که به اونها مراجعه میکنن تحت فشار روانی هستن و باید یکم با ما بیشتر مدارا کنند.من طلسم محبتی رو که شماره پانزده داشت رو خودم اجرا کردم و خدارو شکر تا امروز که روز یازدهم هست نتیجه خوبی رو داده.بیشتر نگرانم که مبادا تاثیرش از بین برود و سوالم از شما این است که تاثیر طلسم محبتی همینجوری که الان هست باقی میماند و یا ممکن است ضعیف شود؟لطفا جواب دهید

خداروشکر که طلسمات خانم سرحانی نتیجه مثبت داده و در این موضوع که گفتید که آیا طلسم ماندگاری دارد یا خیر ما قبلا پیگیر این سوال بوده ایم: تمامی طلسماتی که درون کانال قرار دادن تاریخ انتها یا پایان عهد ندارد،یعنی همین نتیجه طلسمی که امروز دیده اید تا پایان عمر ادامه دارد و شیفتگی ایجاد شده از طلسم،از بین نمیرود.البته از نظر من به عنوان یک نویسنده ، بهتر است این محبت و گرمی را خودتان هم با رفتارهای مناسب نه تنها نگهداری کنید بلکه بیشتر هم کنید تا صفا و صمیمیتی که خداوند به شما داده هرچه بیشتر و روز افزون تر شود.

پاسخ

من کانال دعانویسی زیاد دیدم.
همشون مینویسن طلسم فلان ، این قیمت.
فلان انگشتر و مهره، این قیمت.
این کارو میکنیم،این قیمت.
تنها کانالی که از ابتدا تا انتها آموزش بود و رایگان بود و دلسوزی نویسنده توی مطالبش بود همین کانال حلیمه سرحانی بود و بس.
شنیدم سن و سال بالایی داره، خدا عمرش بده،درد و بلاش بخوره توی سر این دعانویسای پولی بی رحم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *